Laserové odstranění tetování v Brně| Žádná bolest a žádné jizvy. - VeAn Czech
m. Brno
Zelný trh 292/11
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vitalij Reznichenko

  • Tetování
  • Vytvořte skicu
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Sofiia Kibets

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstranění tetování v Brně

Malování na tělo je velmi oblíbené mezi lidmi různého věku a sociálního postavení.

Spousta motivů a kvalifikovaní tatéři, vytvářející mistrovská díla malováním na tělo, k tomu jen přispívají. Každý má své vlastní důvody pro tetování. Někdo má touhu se vyčnívat z davu, zdůraznit svůj individuální styl, zvěčnit událost nebo vzpomínku na osobu. Někteří lidé používají speciální tetování jako talisman nebo amulet. Nejčastěji však obrázky na těle slouží jako dekorace. Ale stává se, že po tetování je člověk z výsledku nespokojen. Také se může časem obrázek přestat líbit. Stává se, že tetování provedené v mládí neodpovídá novému obrazu nebo postavení člověka, nesplňuje požadavky v práci. V takových případech člověk rozhodne tetování odstranit.

Ale před provedením postupu si musíte vybrat dobrého mistra. Musí být kvalifikovaný a mít rozsáhlé zkušenosti s prováděním takové práce. Přečtěte si recenze o mistrovi, seznamte se osobně. Nezapomeňte si upřesnit, jaká metoda se používá k odstranění tetování.

Odstranění tetování v Brněje také oblíbená služba a nejlépe ji provádí v tetovacím salonu VeAn. Naši mistři jsou známí svou vysokou kvalifikací. Jejich odborné zkušenosti nám umožňují poskytovat služby nejvyšší kvality. Pro provedení procedury odstranění tetování v Brněmá náš salon vybavenou speciální místnost, která obsahuje veškeré potřebné zařízení. Kabinet se pravidelně uklízí, aby byla zachována sterilita zařízení, nástrojů a materiálů. Zdraví našich klientů je pro nás velmi důležité. Odstranění obrazu se provádí nejmodernějším laserovým zařízením. Zaručuje efektivní výsledek bez poškození pokožky v ošetřované oblasti.

Laserové odstranění tetování v Brně
Laserové odstranění tetování v Brně

Jak funguje laser

Ve dvacátém století byla vyvinuta metoda laserového odstranění tetování.

Laser odstraňoval pigment, ale vedlejším účinkem bylo popálení kůže. Tato metoda byla vylepšena a moderní vybavení pro laserové odstranění tetování nezpůsobuje žádné poškození kůže a nezanechává po zákroku tepelné popáleniny. Působení laseru je zaměřeno výhradně na pigment. Postup je následující:

  • Mistr odstranění seřídí zařízení nastavením hloubky průniku paprsku;
  • Paprsek je nasměrován do obrazu, proniká do požadované hloubky a ničí molekuly pigmentu;
  • Zbývající částice jsou odváděny ven lymfatickým systémem.Díky tomu, že mistr může nastavit vlnovou délku a hloubku jeho průniku, je možné pigment odstranit v jakékoliv hloubce bez poškození pokožky. Odstraňování tetování v Brněprobíhá po vrstvách, v různých hloubkách. Právě díky tomu je možné obraz kompletně zničit. To vyžaduje dvě až osm sezení, jenž se provádí každý měsíc.

Ale před provedením takového postupu se seznamte s kontraindikacemi. Nepoužívejte laserová zařízení během těhotenství a kojení, pokud máte rakovinu, cukrovku, epilepsii, kožní léze, lupénku, stejně jako čerstvé spálení sluncem nebo máte dispozici k tvorbě koloidních jizev.

Laserové odstranění tetování v Brně
Laserové odstranění tetování v Brně
Laserové odstranění tetování v Brně

Proč nás vybrat

Odstranění tetování v Brněv tetovacím salonu VeAn zajistí efektivní výsledek.

Zároveň dodržujeme všechny hygienické a sanitární normy. Naši šikovní mistři zvládnout tetování jakékoliv velikosti, barvy a hloubky pronikání pigmentu. Během několika sezení budete mít opět čistou pleť a hlavně - bez poškození. Kontaktujte nás a získáte ty nejlepší služby v našem městě.

Laserové odstranění tetování v Brně
Laserové odstranění tetování v Brně
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.