Laserové odstranění permanentního make-upu v Brně | Žádná bolest a žádné jizvy. - VeAn Czech
m. Brno
Zelný trh 292/11
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vitalij Reznichenko

  • Tetování
  • Vytvořte skicu
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Sofiia Kibets

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstranění permanentního make-upu v Brně

Všechny ženy naprosto sní vypadat skvěle v každé situaci.

Proto používají kosmetiku a služby kosmetického průmyslu. Make-up je schopen zdůraznit požadované vlastnosti a skrýt nedostatky, doplnit vzhled nebo vytvořit potřebné akcenty. Jediným ALE je, že je třeba jej dělat každý den, a to krade čas.

Navíc dobrá kosmetika stojí hodně peněz. Naštěstí existuje skvělá alternativa – permanentní make-up. Po tuto službu je neuvěřitelná poptávka, protože permanentní make-up se nesmývá, nerozmazává a zachovává svěží vzhled několik let. Přesto se stává, že mistr nesplnil očekávání a výsledek se vám vůbec nelíbí, nesedí odstín pigmentu. V takových případech kontaktujte mistra, aby jej odstranil.

Odstranění tetování v Borispolu v tetovacím salonu VeAn je zárukou účinnosti takového postupu a udržení zdraví.

Laserové odstranění permanentního make-upu v Brně

Proč je VeAn lepší než jiné salony

Odstranění permanentního make-upu v Brně v tetovacím salonu VeAn se provádí nejmodernějším laserovým zařízením.

Dokáže zvládnout s permanentním make-upem jakékoliv barvy, velikosti a hloubky pigmentu. Během procedury se neruší celistvost pokožky. Kvalifikovaní mistři, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s prováděním takových postupů, zaručují efektivní výsledek.

Laser není jedinou metodou odstranění permanentního make-upu, avšak ukazuje největší účinnost a bezpečnost. Odstraňuje pigment bez ohledu na jeho odstín a kvalitu. Sezení provádějí mistři ve speciálních kabinetech vybavených laserovým zařízením, veškerým potřebným nářadím, materiály a přípravky. V kabinete jsou dodržovány všechny hygienické a sanitární normy. Všechny povrchy a nástroje jsou dezinfikovány a sterilizovány. Vstup do místnosti je povolen pouze v návlecích, toto pravidlo platí pro klienta a pro mistra. Mistr provádí veškerou práci v rukavicích, které pravidelně mění. Záleží nám na zdraví našich klientů, proto dodržujeme maximální sterilitu.

Laserové odstranění permanentního make-upu v Brně
Laserové odstranění permanentního make-upu v Brně
Laserové odstranění permanentního make-upu v Brně

Postup odstranění permanentního make-upu laserem

Postup laserového odstranění permanentního make-upu v Brně je stejný jako při odstraňování tetování.

Mistr nastaví vlnovou délku a hloubku, do které bude pronikat. Nasměrováním paprsku do požadované oblasti proniká kůží, způsobuje rozpad molekul pigmentu na malé částice. Poté se vylučují lymfatickým systémem. Vzhledem k tomu, že se permanentní make-up aplikuje na velmi citlivá místa, je nutné při jeho odstraňování použít anestezii. Díky tomu bude postup méně bolestivý.

Po asi čtyřech sezeních je pigment zcela odstraněn. Je však třeba mít na paměti, že sezení se koná jednou měsíčně, přičemž jeho délka je asi 15 minut. Pigment nebude možné úplně odstranit najednou, protože není v jedné hloubce. Mistr jej proto odstraní vrstvu po vrstvě.

Po zákroku začíná rehabilitační období, které trvá asi dva týdny. Po ošetření pokožky laserem se na ní objeví kůra. V žádném případě ji neodstraňujte sami, tím způsobíte tvorbu jizev. Po několika dnech přirozeně odpadne.

Během doby rekonvalescence je velmi důležité řádně pečovat o ošetřovanou oblast, protože postup je jen polovinou úspěchu. Aby nedošlo k negativním důsledkům, před každou vycházkou použijte opalovací krém. Odborníci nedoporučují navštěvovat koupaliště, otevřené vodní plochy, sauny, solária, konzumovat alkohol nebo se cvičit. Výsledek proto závisí nejen na odborníkovi, ale také na vás.

Chcete odstranit permanentní make-up v Brně? VeAn je k tomu nejlepší místo.

Laserové odstranění permanentního make-upu v Brně
Laserové odstranění permanentního make-upu v Brně
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.