Tetování v Brně | Špičkoví mistři města ve studiu - VeAn Czech
m. Brno
Zelný trh 292/11
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vitalij Reznichenko

 • Tetování
 • Vytvořte skicu
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

 • Piercing
 • Laserové odstranění
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Sofiia Kibets

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Tetování v Brně

Tetovací služby jsou v Brně neuvěřitelně populární.

Není tomu divu, protože díky tetování mohou lidé říct světu něco o sobě, vzpomenout si na významný den, událost, osobu nebo domácího mazlíčka. Je to způsob, jak ukázat svou individualitu a odhalit svůj vnitřní potenciál. Někteří pomocí tetování skrývají nedokonalosti pleti, jako třeba jizvy nebo šramy.

Díky dlouhé historii a rychlému rozvoji tetovacího průmyslu v posledních letech každý má příležitost vybrat obrázek podle svých představ. Tetovací salon VeAn v Brně nabízí tetovací služby v různých stylech, technikách a směrech. Zde si každý může nechat vytetovat zvířata a přírodu, lidi, abstrakci a tak dále. Velikost obrázku může být naprosto libovolná, stejně jako místo aplikace. Obrázek má jakékoli barvy. Mistři tetovacího salonu dokážou oživit jakékoliv přání klienta.

Tetování v Brně
Tetování v Brně

Proč zvolit VeAn

Tatéři salonu jsou vystudovaní odbornici s příslušnými diplomy.

Každý z nich má dostatečné zkušenosti a může poskytnout portfolio. Podmínky v pracovních místnostech jsou vytvořeny pro maximální pohodlí klienta a tatéra s dodržováním všech standardů sterility.

 • Jsou vybaveny moderním zařízením, speciálními křesly a pohovkami, které se dají transformovat v závislosti na místě tetování.
 • Pro udržení čistoty v pracovním prostoru jsou všechny plochy pokryty fólií, která se po každém klientovi vyměňuje.
 • Tatéři používají pouze vysoce kvalitní nástroje a značkové pigmenty.
 • Specialista provádí tetování pouze v rukavicích, které po každém klientovi mění.
 • Místnosti jsou pravidelně uklízeny a zařízení dezinfikováno.
 • Vstup do pracovních prostor je povolen pouze v návlecích, to platí pro klienty, stejně jako pro samotné mistry.
 • Tatér dezinfikuje nástroje a rozbaluje spotřební materiál pouze v přítomnosti klienta, aby ten si mohl osobně ověřit sterilitu podmínek práce.Naším hlavním úkolem je poskytnout našim klientům co nejkomfortnější podmínky, vysokou kvalitu poskytovaných služeb a jejich bezpečnost pro zdraví.

Tetování v Brně
Tetování v Brně
Tetování v Brně

Jak se tetuje v Brně

V tetovacím salonu VeAn se každý klient seznámí s pracovními podmínkami, prohlédne si portfolio mistrů a osobně je poznat.

Věříme, že i přes dovednosti a kvalifikaci by se měl klient cítit pohodlně vedle mistra. Proto této fázi věnujeme zvláštní pozornost. Během rozhovoru s mistrem klient vyjadřuje svá přání, sdílí své představy. Specialista poskytne řadu tipů ohledně obrázku nebo místa jeho aplikace. Mistr také dává rady klientovi ohledně omezení postupu.

Doba provedení může být úplně jiná. Záleží jak na složitosti obrázku, zvoleném místě pro jeho aplikaci, technice a vlastně i velikosti. V případě rozsáhlého tetování lze zákrok rozdělit do více sezení. V některých případech může mistr provést anestezii.

Po dokončení tetovací procedury vás mistr určitě informuje o způsobu péče o pokud má klient další dotazy, může svého mistra vždy telefonicky kontaktovat a poradit se.

Pokud se chcete nechat tetovat v Brně, nejlepším pro to místem je právě tento salon VeAn. Záleží nám na každém klientovi, poskytujeme mimořádně kvalitní služby a zajišťujeme bezpečnost v každé fázi.

Tetování v Brně
Tetování v Brně
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.