Permanentní make-up v Karlových Varech - VeAn Czech
m. Karlovy Vary
Zahradní 839/35
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Elena Deykina

  • Tetování
Žebříček : 4,7 (24)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Daria Stanicovscaia

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Halyna Makarenko

Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yevheniia Ponomarenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Permanentní make-up v Karlových Varech

Mistři permanentního make-upu ve studiu v Karlových Varech provádějí permanentní make-up rtů, obočí, očních linek (klasický, stínování) a výplň mezery mezi víčky.

Permanentní make-up je o pohodlí. Procedura řeší důležité problémy, které trápí ženy všech věkových kategorií. Takový make-up se nerozmazáva a zachovává si estetický vzhled i při sportovních aktivitách, na pláži, v sauně a v jakýchkoli nepředvídaných situací.

Díky permanentnímu make-upu nemusíte ráno věnovat čas nanášení make-upu. Díky němu nemusíte večer ztrácet čas odstraňováním zbytků make-upu z obličeje. Permanentní make-up je dlouhotrvající, sytý a není třeba ho během dne upravovat. Důležitou výhodou permanentu je trvanlivost. Stálost výsledku permanentního make-upu trvá v průměru 1-3 roky. Bez korekce nebo úpravy bude efekt na rtech viditelný do jednoho roku, pigment na obočí vydrží 2 až 5 let a linky až 4 roky.
Permanentní make-up v Karlových Varech provádějí kvalifikované odborníky s kvalifikačním diplomem. Naši mistři se neustále rozvíjejí a učí se novým věcem, aby mohli našim klientům poskytovat služby na nejvyšší úrovni. A proto se pravidelně účastní festivalů profesního rozvoje.

Permanentní make-up v Karlových Varech

Jedním z nejdůležitějších momentů v
každém tetovacím salonu je sterilita

Sterilita a kvalita materiálu jsou pro nás na prvním místě, proto veškeré vybavení, materiály a pomůcky, které používáme při naší práci, jsou Evropské kvality a 100% sterilní.

Mistři v našem karlovarském studiu jsou zodpovědní a dodržují všechny normy pro sterilizaci zařízení. Tím je zajištěn bezpečný průběh zákroku, takže klient odchází nejen spokojený, ale i na zdraví neohrožen.

Mistři permanentního make-upu používají pouze jednorázové materiály, které jsou po skončení procedury okamžitě ekologicky zlikvidovány, což zabraňuje jejich opětovnému použití u dalších klientů. Především se to týká jehel pro tetování i piercing, které musí být v neporušeném blistru. Mistr jehlu před klientem vyndá z obalu a na konci práce ji vyhodí do kontejneru na ostrý odpad.

Mistři permanentního make-upu pracují pouze v jednorázových rukavicích, které se při jakémkoli kontaktu s okolními předměty vymění.

Permanentní make-up v Karlových Varech
Permanentní make-up v Karlových Varech

Nejdůležitější fází naší práce je
příprava pracoviště na práci s klientem

Hodně záleží na sterilitě pracoviště proto před každým klientem a po každém klientovi provádíme hygienickou očistu pracoviště.

Všichni mistři velmi dbají na sterilitu svého pracoviště.

Při dodržení všech těchto pravidel má klient jistotu, že mu bude permanentní make-up v Karlových Varech proveden bez újmy na zdraví. Tetovací studio Vean v Karlových Varech se zaměřuje především na pohodu svých klientů. Všechny jednorázové nástroje jsou rozbalení a zpracovávány přímo před klientem. Proto si všichni naši klienti mohou být stoprocentně jisti, že nástroje používané našimi mistry jsou sterilní.

Pokud se klient nedokáže rozhodnout, mistři rádi uspořádají pro klienta bezplatnou konzultaci a zodpoví všechny otázky klienta. Mistři v karlovarském studiu se vždy snaží najít individuální přístup ke každému klientovi.

Permanentní make-up v Karlových Varech

Síť VeAn tattoo často pořádá
propagační akce, slevy a soutěže

Řetězec tetovacích salonů VeAn se vždy snaží potěšit své klienty akcemi, slevami nebo akčními nabídkami.

Každý zákazník může získat narozeninovou slevu na permanentní make-up nebo slevu na první sezení ve studiu. Všichni, kdo se zúčastní soutěže nebo propagační akcí, si mohou nechat udělat permanentní make-up v Karlových Varech za výhodnou cenu.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.