Odstranění permanentního make-upu laserem v Karlových Varech - VeAn Czech
m. Karlovy Vary
Zahradní 839/35
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Elena Deykina

  • Tetování
Žebříček : 4,7 (24)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Daria Stanicovscaia

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Halyna Makarenko

Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yevheniia Ponomarenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstranění permanentního
make-upu laserem v Karlových Varech

Pokud máte starý permanentní make-up, který se vám z nějakého důvodu přestal líbit, můžete se ho zbavit odstraněním laserem.


Tento zákrok nám umožní zbavit se nežádoucího permanentního make-upu, případně je stačí jen utlumit , aby bylo možné v budoucnu provést korekci nebo přetetovat.

Odstranění permanentního make-upu v Karlových Varech se provádí speciálním laserem.
Před zahájením laserového odstranění permanentního make-upu se provede důkladná prohlídka kůže a tetování: posoudí se hloubka průniku pigmentu a určí se použitý inkoust.

Odstranění permanentního make-upu laserem v Karlových Varech

Odstranění permanentního make-upu v Karlových Varech obvykle probíhá v několika fázích

Délka ošetření závisí na ploše tetování, průměrně trvá 20-60 minut.

Mezi nimi musí být přestávka, jejíž délku určuje mistr individuálně. Během této doby se kůže plně zotaví. Kompletní odstranění permanentního make-upu trvá 2 až 6 sezení v závislosti na barvě, kvalitě pigmentu, stáří permanentního make-upu a individuálních vlastností kůži. Velmi důležitým krokem je také péče o pokožku po odstranění permanentního make-upu laserem. Výrobky pro následnou péči lze zakoupit ve studiu.

Tetovací studio v Karlových Varech zaměstnává kvalifikované odborníky s kvalifikačním diplomem. Naši mistři se neustále rozvíjejí a učí se novým věcem, aby mohli našim klientům poskytovat služby na nejvyšší úrovni. A proto se pravidelně účastní festivalů profesního rozvoje.

Odstranění permanentního make-upu laserem v Karlových Varech
Odstranění permanentního make-upu laserem v Karlových Varech

Jedním z nejdůležitějších momentů
v každém tetovacím salonu je sterilita

Sterilita a kvalita materiálu jsou pro nás na prvním místě, proto veškeré vybavení, materiály a pomůcky, které používáme při naší práci, jsou Evropské kvality a 100% sterilní.

Mistři v našem karlovarském studiu jsou zodpovědní a dodržují všechny normy pro sterilizaci zařízení. Tím je zajištěn bezpečný průběh zákroku, takže klient odchází nejen spokojený, ale i na zdraví neohrožen.

Během odstranění permanentního make-upu v Karlových Varech, mistři používají pouze jednorázové materiály, které jsou po skončení procedury okamžitě ekologicky zlikvidovány, což zabraňuje jejich opětovnému použití u dalších klientů.

Mistři pracují pouze v jednorázových rukavicích, které se při jakémkoli kontaktu s okolními předměty vymění.

Nejdůležitější fází naší práce je příprava pracoviště na práci s klientem, hodně záleží na sterilitě pracoviště, proto před každým klientem a po každém klientovi provádíme hygienickou očistu pracoviště. Všichni mistři velmi dbají na sterilitu svého pracoviště.

Při dodržení všech těchto pravidel má klient jistotu, že mu bude zákrok odstranění permanentního make-upu proveden bez újmy na zdraví. Tetovací studio Vean v Karlových Varech se zaměřuje především na pohodu svých klientů. Všechny jednorázové nástroje jsou rozbalení a zpracovávány přímo před klientem. Proto si všichni naši klienti mohou být stoprocentně jisti, že nástroje používané našimi mistry jsou sterilní.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.