Tetování v Karlových Varech - VeAn Czech
m. Karlovy Vary
Zahradní 839/35
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Elena Deykina

  • Tetování
Žebříček : 4,7 (24)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Daria Stanicovscaia

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Halyna Makarenko

Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yevheniia Ponomarenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Tetování v Karlových Varech

Mistři tetování v Karlových Varech pracují v různých stylech, ve studiu vždy najdeme mistra, který se specializuje na styl, v němž se chcete tetovat.

Každý klient si může nechat udělat tetování v jakémkoli stylovém směru, ať už jde o minimalismus, neotradicionalismus, realismus nebo blackwork. Mistři také často kombinují několik stylů tetování v jednom díle, aby tetování bylo co nejzajímavější.

Tetování v Karlových Varech provádějí kvalifikované odborníky s kvalifikačním diplomem. Naši mistři se neustále rozvíjejí a učí se novým věcem, aby mohli našim klientům poskytovat služby na nejvyšší úrovni. A proto se pravidelně účastní festivalů profesního rozvoje.

Tetování v Karlových Varech

Jedním z nejdůležitějších momentů v
každém tetovacím salonu je sterilita

Sterilita a kvalita materiálu jsou pro nás na prvním místě, proto veškeré vybavení, materiály a pomůcky, které používáme při naší práci, jsou Evropské kvality a 100% sterilní.

Mistři v našem karlovarském studiu jsou zodpovědní a dodržují všechny normy pro sterilizaci zařízení. Tím je zajištěn bezpečný průběh zákroku, takže klient odchází nejen spokojený, ale i na zdraví neohrožen.

Mistři v tetovacím studiu používají pouze jednorázové materiály, které jsou po skončení procedury okamžitě ekologicky zlikvidovány, což zabraňuje jejich opětovnému použití u dalších klientů. Především se to týká jehel pro tetování i piercing, které musí být v neporušeném blistru. Mistr jehlu před klientem vyndá z obalu a na konci práce ji vyhodí do kontejneru na ostrý odpad.

Mistři pracují pouze v jednorázových rukavicích, které se při jakémkoli kontaktu s okolními předměty vymění.

Tetování v Karlových Varech
Tetování v Karlových Varech

Nejdůležitější fází naší práce je
příprava pracoviště na práci s klientem

Hodně záleží na sterilitě pracoviště, proto před každým klientem a po každém klientovi provádíme hygienickou očistu pracoviště.

Všichni mistři velmi dbají na sterilitu svého pracoviště.

Při dodržení všech těchto pravidel má klient jistotu, že mu bude tetování nebo piercing proveden bez újmy na zdraví. Tetovací studio Vean v Karlových Varech se zaměřuje především na pohodu svých klientů. Všechny jednorázové nástroje jsou rozbalení a zpracovávány přímo před klientem. Proto si všichni naši klienti mohou být stoprocentně jisti, že nástroje používané našimi mistry jsou sterilní.

Pokud se klient nedokáže rozhodnout pomocí náčrtu, v jakém stylu by chtěl tetování, naši Mistři rádi uspořádají pro klienta bezplatnou konzultaci a zodpoví všechny otázky klienta. Pomohou vybrat nebo vytvořit individuální náčrt. Vybrat nejvhodnější místo pro kresbu tetování, aby se dosáhlo co největšího úspěchu a spokojenosti klienta.

Tetování v Karlových Varech

Mistři v karlovarském studiu se vždy snaží
najít individuální přístup ke každému klientovi

Síť VeAn tattoo často pořádá propagační akce, slevy a soutěže.

Řetězec tetovacích salonů VeAn se vždy snaží potěšit své klienty akcemi, slevami nebo akčními nabídkami. Každý zákazník může získat narozeninovou slevu na tetování nebo slevu na první tetování ve studiu. Všichni, kdo se zúčastní soutěže nebo propagační akcí, si mohou nechat udělat tetování v Karlových Varech za výhodnou cenu.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.