m. Liberec
5. května 73/27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Olha Diachyshyna

  • Tetování
Žebříček : 5 (24)
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Tetiana Vizaver

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Odstranění removerem
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (21)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Permanentní make-up v Liberci

Permanentní make-up se objevil již dávno a každý rok si získává stále větší popularitu a je velmi žádaný mezi představiteli něžného pohlaví.

Pro ženy je permanentní make-up příležitostí mít vždy šik a nebát se počasí, protože na rozdíl od kosmetiky se s tetováním nemusí bát deště ani horka.  Nerozmaže se a a nerozteče v tu nejméně vhodnou chvíli, absolutně bezpečně můžete navštěvovat bazény, jít k moři a vědět, že váše tvář je vždy v naprostém pořádku.  Při výběru tatéra ale musíte být vždy opatrní.  Obličej vyžaduje speciální péči a preciznost při nanesení permanentního make-upu, jinak vám nekvalitní práce může jen zkazit vzhled a budete muset vyhledat odborníka na odstranění tetování, se kterým je také potřeba být maximálně opatrný.

Chcete-li vysoce kvalitní, úhledný permanentní make-up a nelitovat utracených peněz - kontaktujte tetovací salon VeAn, který má mnoho pozitivních recenzí a doporučení v tomto sektoru služeb.

Permanentní make-up v Liberci

Permanentní make-up v "VeAn"

Permanentní make-up v Liberci je vždy velmi žádaný a představitelky něžného pohlaví se obrací právě na tetovací salon VeAn, který si svou důvěru získal zejména efektivní a kvalitní prací.


Specialisté v  našem salonu mají bohaté zkušenosti se službami permanentního make-upu a jsou vysoce kvalifikovanými odborníky.  Všichni naši zaměstnanci se neustále rozvíjejí, navštěvují nejrůznější možne kurzy a semináře, aby zlepšili svou kvalifikaci a získali nové znalosti a dovednosti.  Dobrý specialista se musí neustále rozvíjet, jinak jeho práce nebude právě tolik kvalitní.  Specialisté v našem salonu dokonale ovládají všechny techniky nanášení permanentního make-upu na jakoukoli část obličeje (rty, víčka, obočí) a výsledek práce klientovi přináší vždy jen radost.

Permanentní make-up v Liberci
Permanentní make-up v Liberci
Permanentní make-up v Liberci

V našem salonu je pro permanentní make-up vyhrazena speciální místnost, která má veškeré potřebné vybavení, nástroje, materiály a přípravky, které jsou k práci potřeba.  

Místnost splňuje všechny zdravotní a bezpečnostní normy. Pracovní vybavení, nástroje a materiály prochází kompletní sterilizací. Během procedury jsou používány pouze vysoce kvalitní přípravky a materiály.  Náš tetovací salon dbá o naprostou bezpečnost našich klientů.  Nutno podotknout, že jsme se postarali i o pohodlí.  Procedura aplikace permanentního make-upu může být doprovázena bolestí, kterou každý může pociťovat různě.  Práh bolesti u člověka hraje významnou roli a proto v našem salonu máme vždy účinné přípravky proti bolesti, s jejichž pomocí je procedura nanesení méně citlivá. Po zákroku odborník poskytne všechna potřebná doporučení týkající se peče o oblast, kam byl permanentní make-up nanesen.

Každá žena se vždy snaží vypadat úchvatně. Permanentní make-up jim v tom účinně pomáhá, vždyť s jeho pomocí můžete nejen získat make-up na mnoho let, ale také skrýt různé vady obličeje. Vysoce kvalitní permanentní make-up vždy vypadá elegantně a přirozeně, taková práce ospravedlňuje zkušenosti a dovednosti specialisty. Radostný klient, který je zcela spokojen s prací specialisty, je pro něj nejlepší odměnou. Tetovací studio „VeAn“ v Liberci pracuje výhradně na kvalitu a efektivitu, pro nás je důležitá vaše pozitivní zpětná vazba a radost z očekávaného výsledku.  Přijďte k nám do salonu a nechte si nanést make-up nejvyšší kvality, naši specialisté jsou vždy připraveni poskytnout vám své služby.

KONTAKTUJTE NÁS