Laserové odstranění tetování v Liberci - VeAn Czech
m. Liberec
5. května 73/27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Olha Diachyshyna

  • Tetování
Žebříček : 5 (24)
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Tetiana Vizaver

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Odstranění removerem
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (21)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Laserové odstranění tetování v Liberci

Umělecké tetování si po mnoho let rychle získává na popularitě, postupně se v této oblasti objevují nové styly, techniky, směry a tak dále.


Specialisté se také rozvíjí a osvojují si inovace, aby si zlepšili zkušenosti i kvalifikaci.  Je spousta lidí, kteří se chtějí nechat tetovat, ale také existuje spousta lidí, kteří se chtějí obrázku na těle zbavit.  K tomuto problému je třeba přistupovat s opatrností, protože výběrem špatné metody odstranění nebo nezkušeného speciality riskujete si udělat jen hůř.  Abyste předešli nežádoucím následkům, kontaktujte tetovací salon "VeAn", který se osvědčil v efektivním a kvalitním odstranění jakýchkoliv tetování.  Náš salon zaměstnává odborníky s bohatými zkušenostmi a vynikajícími dovednostmi, které osvojili nejen na území Ukrajiny, ale i mimo ni. Ke každému klientovi je individuální přístup a podrobné konzultace s ním, které specialistovi umožní detailněji prostudovat problém.

Laserové odstranění tetování v Liberci

Odstranění tetování v "VeAn"

Vídáme mnoho reklam na širokou škálu klinik, které slibují úplné odstranění tetování během jedné návštěvy.V podstatě k odstranění pigmentu z pokožky používají chemickou metodu, ale to je již zastaralá technologie a navíc není nijak zvlášť bezpečná.  Tento způsob odstranění není obzvláště účinný, může poškodit pokožku a přivést k následné léčbě.  Odstranění tetování v Liberci v salonu „VeAn“ provádíme pomocí nejmodernější technologie, zcela bezpečně a bezbolestně.  Náš salon se specializuje na nejúčinnějším způsobů odstranění tetování, laserem.  Tato metoda umožňuje odstranit tetování jakéhokoli stáří a různých velikostí za několik málo procedur. Je prakticky nemožné úplné odstranění pigmentu z pokožky během jedné procedury, k úplnému odstranění je potřeba provést 2 až 8 sezení, která se provádějí  jednou za měsíc.  Taková pauza mezi procedurami je nezbytná pro regeneraci kůže k příštímu sezení aby se zabránilo trvalému poškození.  Je těžké přesně odhadnout kolik laserových procedur bude zapotřebí, přesné číslo vám nenazve nikdo, protože během odstraňování tetování hrají roli následující faktory:

  • Struktura a typ kůže;
  • Složení pigmentu;
  • Stáří tetování;
  • Biologie organismu.Každý člověk je jiný a u každého bude zapotřebí jiný počet sezení k úplnému odstranění kresby.  Po dokončení všech nezbytných procedur vám náš specialista poskytne všechna potřebná doporučení a kontraindikace.  Nejdůležitějšími body před laserovým odstraněním pigmentu je vyvarování se opalování po dobu 14 dnů před a po zákroku a nezbytné používání opalovacích krémů.  Po úplném odstranění tetování je důležité být velmi opatrní, aby nedošlo k nesprávnému hojení oblasti, kde se tetování odstraňovalo.

Jak můžete vidět, odstranění tetování také vyžaduje opatrností a ohleduplnosti při výběru specialisty.  Důvěrou k pochybným klinikám a nezkušeným specialistum riskujete nejen plýtvání penězi, ale také naškodít sami sobě.  Aby předešli nepředvídaným okolnostem, mnoho lidí se obrací právě na tetovací salon VeAn v Liberci, náš salon má mnoho pozitivních recenzí a doporučení.  Po příchodu k nám klient ví, že se obrátil na kvalifikované odborníky v oblasti odstraňování tetování, může si být jistý ve zkušenostech našich specialistů a ve své bezpečnosti.  Jestliže máte potřebu odstranit tetování z těla - neriskujte a kontaktujte pouze důvěryhodné odborníky, pák vás výsledek opravdu potěší.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.