Tetování v Liberci - VeAn Czech
m. Liberec
5. května 73/27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Olha Diachyshyna

  • Tetování
Žebříček : 5 (24)
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Tetiana Vizaver

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Odstranění removerem
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (21)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Tetování v Liberci

Umělecké tetování už dávno není novinkou a u mnoha lidí se s ním setkáváme poměrně často.


V této oblasti neexistují žádná věková omezení, kvalitní provedení vypadá krásně a zajímavě v každém věku.  Móda na zdobení těla kresbami vznikla již velmi dávno, v průběhu času tento sektor služeb absorboval spoustu inovací (různé styly, trendy, techniky, nejrůznější barvy a mnohem víc).  Moderní umělecké tetování vám dává možnost ozdobit své tělo různými kresbami různých barev a velikostí, kromě toho můžete díky tetování skrýt různé jizvy, poškození kůže a další kožní defekty.  Lidé zdobí kresbami své  tělo z nejrůznějších důvodů:

  • Jako památku na důležitou událost;
  • Skryt defekt kůže;
  • Zdůraznění svérázností;
  • A nebo jen pro krásu.Nejdůležitější je obrátit se na specialistů s těmi nejlepšími zkušenostmi a být si jistý výběrem, protože si vybíráte člověka, který na vašem těle zanechá stopu na celý život.  V Liberci je skvělý tetovací salon, "VeAn", ve kterém je personál vysoce kvalifikovaný a má bohaté zkušenosti v tetovacím průmyslu. Výběrem tohoto salonu se skutečně dostanete k specialistům svého řemesla, kteří práci odvedou efektivně a zodpovědně.

Tetování v Liberci

Tetování v "VeAn"

Tetování v Liberci je velmi žádané, mnoho lidí chce zanechát na svém těle obrázek a hledá pro to vhodné specialisty s bohatými zkušenostmi.


Výběr tetovacího salonů  "VeAn" bude skvělou volbou - náš salon se osvědčil na vysoké úrovni.  Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní specialisté s prestižními pracovními zkušenostmi, každý z nich miluje svou práci a neustále rozvíjí své znalostí a dovednosti, v našem týmu jsou i zaměstnanci se zdravotnickým vzděláním. Jestliže budete dělat tetování v našem salonu můžete přijít s vlastním nápadem, nebo si vybrat skicu z portfolia specialisty, a nebo také můžete vytvořit náčrt tetování společně s naším specialistou.  V každém případě získáte zajímavé tetování, které bude krášlit pouze vaše tělo.

Tetování v Liberci
Tetování v Liberci

Náš salon dbá o vaši bezpečnost, proto jsou všechny nástroje před zahájením procedury dezinfikovány, opakovaně použitelné vybavení je také sterilizováno.  Během procesu se používají pouze vysoce kvalitní materiály a přípravky. Ke své práci naší specialisté přistupují  s plnou zodpovědností, kreativitou a fantazií, každé jejich dílo je prodchnuto láskou a je jedinečným mistrovským dílem.  Při výběru skici z poskytnutého portfolia se také nemusíte obavát, že ji zahlédnete i na jiné osobě.  Náš specialista každý obrázek provede tak, aby byl jedinečnou a nenapodobitelnou ozdobou vašeho těla.

Jestliže vás zajímá, jak moc je bolestivé nechat se tetovat, musíte rozumět tomu, že každý člověk má individuální práh bolesti a tento proces pociťuje jinak.  Velkou roli také hraje velikost obrazku a struktura kůže.  Aby jste se cítili klidně a pohodlně, v našem salónu máme přípravky proti bolesti, díky kterým bude proces nanesení kresby na kůži méně citlivým.

Tetování si sice můžete nechat udělat v libovolném salonu, ale abyste získali jedinečný nákres, který je proveden kvalitně a bez ohrožení na zdraví, je lepší vyhledat kvalifikované specialisty.  Jestliže žijete v Liberci nebo jste sem přijeli třeba na návštěvu a chcete se nechat tetovat - navštivte náš tetovací salon "VeAn".  Naši specialisté vás obslouží na nejvyšší úrovni, v uvolněné atmosféře, pohodlném prostředí a hlavně v naprostém bezpečí.  Při návštěvě našeho salonu získáte nejen vysoce kvalitní umělecké tetování, ale také náboj pozitivních emocí na dlouhou dobu.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.