Laserové odstranění tetování Olomouc - VeAn Czech
m. Olomouc
tř. Svobody 619/22
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kaminskaya

 • Tetování
Žebříček : 4,9 (23)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

 • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

 • Piercing
 • Laserové odstranění
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Laserové odstranění tetování v Olomouci

Chcete se bezpečně, efektivně a bezbolestně zbavit nechtěného tetování?

Kontaktujte salon VeAn v Olomouci! Naši profesionální specialisté používají pouze nejmodernější vybavení, které zaručuje vysokou účinnost a bezpečnost procedury odstranění tetování. Bereme v úvahu individuální potřeby každého klienta a nabízíme flexibilní ceny a pohodlný harmonogram. Důvěřujte našim zkušeným profesionálům a získejte příležitost užít si hladkou pokožku. Náš salon VeAn je místem, kde získáte kvalitní služby a odbornou pomoc při odstraňování tetování.

odstranění tetování v Olomouci

Jak probíhá relace

Moderní technologie laserového odstranění tetování v Olomouci je založena na destrukci pigmentu vstříknutého do kůže působením laserového záření.

Během této procedury proudění lymfy odstraňuje z těla nejmenší částečky pigmentu.

Je důležité si uvědomit, že k provedení takového postupu potřebujete vysoce kvalifikovaného odborníka, který prošel odpovídajícím školením a splňuje všechny normy. V salonech s pokročilým vybavením lze odstranění tetování bezpečně provést.

Po laserovém odstranění tetování v Olomouci nezůstávají žádné jizvy ani šrámy, přičemž neohrožuje zdraví klienta. Klient si však musí být vědom, že taková manipulace může způsobit nepohodlí, takže odborník může použít lokální anestezii. Úplné odstranění i malého tetování může trvat několik sezení v závislosti na chemickém složení a barvě pigmentů, velikosti vzoru, hloubce jeho pronikání a době, která uplynula od aplikace tetování.

Cena laserového odstranění tetování v Olomouci se odvíjí od počtu potřebných sezení. Při konzultaci specialista klientovi sdělí přibližnou dobu trvání doby potřebné k úplnému odstranění snímku.

odstranění tetování v Olomouci
odstranění tetování v Olomouci

Kdy postup nedělat

Pokud se rozhodnete pro odstranění tetování v Olomouci laserovým zákrokem, měli byste si dát pozor na možné kontraindikace.

Klienti musí být upřímní ohledně všech nemocí nebo stavů, které mohou nepříznivě ovlivnit postup. Některé z nich mohou být dočasné nebo omezené na určité oblasti pokožky, ale v každém případě je třeba je vzít v úvahu při plánování postupu, aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku.

Přestože je laserové odstranění tetování v Olomouci ve většině případů bezpečným zákrokem, existuje několik kontraindikací, které mohou bránit bezpečnému provedení zákroku.

odstranění tetování v Olomouci

Některé z nejčastějších kontraindikací pro odstranění tetování zahrnují:

 • Těhotenství a kojení.
 • Alergie na složky používané v produktech pro odstranění tetování.
 • Užívání určitých léků.
 • Přítomnost virových infekcí, jako je hepatitida, HIV a další.
 • Přítomnost nádorů, jizev nebo jiného poškození v místě tetování.
 • Porušení celistvosti kůže v místě tetování.
 • Onemocnění srdce a cév, přítomnost kardiostimulátoru.
 • Mentální problémy.
 • Onkologie
 • Cukrovka.Upozorňujeme, že odborníci salonu nezahájí postup pro odstranění tetování u klienta, který je ve stavu intoxikace alkoholem nebo drogami. Laserové odstranění tetování v Olomouci je bezpečný proces pro vaše zdraví, ale je nepravděpodobné, že by byl nazýván příjemným. Abyste nemuseli takový zákrok podstupovat, doporučuje se být při výběru tetování zodpovědný a nenechat nad myslí převládnout výbuchy emocí a módních trendů. Pokud potřebujete více informací o tomto postupu, můžete kontaktovat mistry salonu VeAn a získat bezplatnou konzultaci.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.