Profesionální permanentní make-up Olomouc - VeAn Czech
m. Olomouc
tř. Svobody 619/22
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kaminskaya

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (23)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Permanentní make-up v Olomouci

Permanentní make-up v Olomouci je služba, která vás udrží dlouho svěží a upravenou.

Právě to může být užitečné zejména pro zaneprázdněné ženy a dívky, které nemohou trávit spoustu času každodenním make-upem. Permanentní make-up má důležitou výhodu ve své trvanlivosti, protože pigment se vstřikuje do pokožky a může vydržet roky, šetří čas a peníze a eliminuje potřebu pravidelného make-upu. Technologie a materiály používané při proceduře permanentního make-upu se každým rokem zlepšují, díky čemuž je tato služba bezpečnější a méně bolestivá.

VeAn Tattoo je síť, kde pracují odborníci na permanentní make-up v Olomouci, kteří používají pouze vysoce kvalitní nástroje a materiály zaručující bezpečnost a kvalitu služeb.

Permanentní make-up v Olomouci

Odborníci a služby

Jsme tým odborníků se zdravotnickým školením, kteří se neustále zdokonalují na nejrůzněších festivalech a seminářích.

Mezi naše služby permanentního make-upu v Olomouci patří úprava rtů, obočí, víček a řas. Nabízíme následující techniky permanentního make-upu, které lze zvolit v závislosti na požadovaném výsledku:

  • Permanentní make-up rtů umožňuje vytvořit přirozenou nebo jasnou barvu zavedením pigmentu do pokožky rtů. Nabízíme několik technik permanentního make-upu, včetně techniky klasického, kontury a stínování do ztracena.
  • Permanentní make-up obočí umožňuje dodat obočí požadovaný tvar a barvu vstřikováním pigmentu do pokožky. Nabízíme nejběžnější techniky jako je klasika, vlasová a pudrová technika.
  • Permanentní make-up očních víček neboli permanentní oční make-up zahrnuje vstřikování pigmentu do kůže očních víček, aby se vytvořil obrys očí nebo oční linky. Nabízíme několik technik jako je klasická, stínová a meziřasová linka permanentního make-up očí.Každá technika permanentního make-upu má své výhody a vyhovuje různým typům pleti a preferencím. Naši kvalifikovaní odborníci permanentního make-upu v Olomouci vám pomohou vybrat techniku ​​permanentního make-upu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadovanému výsledku.

Permanentní make-up v Olomouci
Permanentní make-up v Olomouci

Zasloužená důvěra zákazníků

Všechny naše materiály, nástroje a spotřební materiál splňují vysoké evropské normy a podléhají přísné kontrole kvality.

Dodržujeme pravidla hygienické bezpečnosti a provádíme důkladnou sanitaci pracoviště před a po každém klientovi. Nástroje na jedno použití jsou vyjmuty a zpracovány před klientem. Poskytujeme také osobní ochranné prostředky pro mistra a klienta a veškerý spotřební materiál je sterilizován.

Přihlaste se na bezplatnou konzultaci, abyste se ujistili o vysoké kvalitě a profesionalitě našich služeb, stejně jako zjistěte své potřeby a získejte všechny potřebné informace o zákroku, o který máte zájem.

Permanentní make-up v Olomouci

Příjemné bonusy

Naše síť tetovacích studií VeAn Tattoo je vždy připravena potěšit své klienty a zpřístupnit službu všem.

Pravidelně pořádáme různé akce, nabízíme slevy na počest svátků a pořádáme soutěže. Abyste si nenechali ujít příležitost stát se šťastným majitelem našich výhodných nabídek, sledujte novinky na našem webu nebo na sociálních sítích. Kdo ví, třeba se právě vy stanete šťastnou výherkyní a získáte možnost získat permanentní make-up v Olomouci za nejlepší cenu?

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.