Odstranění permanentního make-upu (PMU) laserem Olomouc - VeAn Czech
m. Olomouc
tř. Svobody 619/22
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kaminskaya

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (23)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstranění permanentního
make-upu v Olomouci

Nemůžete se dočkat, až si v Olomouci necháte odstranit permanentní make-up?

Kontaktujte nás - odborníky salonu VeAn. Náš profesionální a zkušený personál používá k odstranění permanentního make-upu nejmodernější technologie a techniky.

Chápeme, že permanentní make-up již nemůže odpovídat vašim požadavkům a stylu a jsme připraveni vám pomoci tento problém vyřešit. Náš tým garantuje nejlepší výsledek a maximální komfort během procedury.

Chcete-li se dozvědět více o postupu nebo se poradit s odborníkem, kontaktujte nás prostřednictvím možnosti zpětné vazby. Rádi vám pomůžeme!

Odstranění permanentního make-upu v Olomouci

Proč je to potřeba

Pro zaneprázdněné ženy, které chtějí vždy vypadat bezchybně, je permanentní make-up skvělým řešením.

Při výběru studia pro proceduru však musíte být opatrní, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením. Nezkušený odborník může dělat při práci chyby, což povede ke změně barvy a tvaru permanentního make-upu a také vyžaduje v budoucnu opravu.

V takové situaci je nejlepším řešením korekce. Pro odstranění permanentního make-upu v Olomouci se můžete obrátit na náš salon VeAn. Používáme pouze nejmodernější přístroje a přísně dodržujeme hygienická a hygienická pravidla, abychom zajistili komfort a bezpečnost procedury.

Odstranění permanentního make-upu v Olomouci
Odstranění permanentního make-upu v Olomouci

Zvláštnosti

Laserové odstranění permanentního make-upu v Olomouci je jedním z účinných způsobů, jak se zbavit nežádoucího make-upu, který je založen na použití výkonného laserového paprsku, který dokáže zničit pigmentové buňky v pleti.Jednou z hlavních výhod postupu je jeho přesnost. Laserový paprsek umožňuje odstranit make-up s vysokou přesností bez poškození okolní tkáně. To je zvláště důležité v případech, kdy se permanentní make-up nachází v blízkosti očí nebo jiných citlivých oblastí pokožky.

Další důležitou výhodou laserového odstranění permanentního make-upu je jeho bezpečnost. Zákrok provádí zkušený specialista, který kontroluje intenzitu laserového paprsku a hloubku jeho průniku do pokožky. Vyhnete se tak poškození kůže a dalším nežádoucím komplikacím.

V důsledku toho je laserové odstranění permanentního make-upu jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších způsobů, jak obnovit svůj starý vzhled.

Odstranění permanentního make-upu v Olomouci

Výhody

V našem salonu v Olomouci garantujeme bezpečné a kvalitní odstranění permanentního make-upu laserem.

Naši specialisté jsou speciálně vyškoleni a mají zkušenosti s účinným odstraněním nežádoucího permanentního make-upu bez ohledu na jeho složitost.

Používáme nejmodernější vybavení a dodržujeme přísné hygienické předpisy, abychom zajistili bezpečnost našich zákazníků. Navíc nabízíme lokální anestezii pro maximální komfort při zákroku.

Náš odborník vám slědí podrobná doporučení, co dělat s kůží po zákroku, aby se předešlo komplikacím a abyte dosáhli nejlepšího výsledku. Počet sezení se může lišit v závislosti na tom, jak hluboko jsou pigmenty vstříknuty do pokožky, ale obvykle trvá tři až pět sezení k úplnému odstranění permanentního make-upu.

Garantujeme, že naši zákazníci dostanou ty nejlepší služby a kvalitní výsledky díky profesionální práci našich řemeslníků.

Odstranění permanentního make-upu v Olomouci
Odstranění permanentního make-upu v Olomouci
Kolik procedur je potřeba

Počet sezení laserového odstranění permanentního make-upu se může lišit v závislosti na několika faktorech, včetně:

  • Typu použitého barviva, jeho odstínu a hloubky průniku;
  • Místa, kde je nutné odstranit permanentní make-up;
  • Jednotlivých rysů kůže a její citlivost na laserovou expozici;
  • Počtu a stáří permanentního make-upu;
  • Typu kůže, přítomnost jizev nebo jiných defektů.Než však budete pokračovat v postupu, musíte se ujistit, že nemáte žádné kontraindikace.

Pokud chcete dostávat informace o slevách, akcích a sázkách, zveme vás k nám na sociálních sítích. Jsme vždy rádi, že vidíme nové předplatitele a jsme připraveni nabídnout našim klientům mnoho zajímavých příležitostí.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.