Odstraňování permanentního make-upu v Ostravě - VeAn Czech
m. Ostrava
Nádražní 27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Odyntsova

 • Tetování
 • Permanentní make-up
Žebříček : 4,0 (31)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kateryna Kozhushko

Žebříček : 5 (28)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kufova

Žebříček : 5 (36)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kseniia Cherednichenko

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (30)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Inna Davydenko

Žebříček : 5 (20)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Sirchenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstraňování permanentního
make-upu v Ostravě

Permanentní make-up je služba, která je něžným pohlavím mimořádně oblíbená.Tato služba umožňuje moderním ženám stíhat třeba na všechna potřebná jednání a přitom vždy vypadat upraveně. Koneckonců, přípravy zpravidla zabírají spoustu času, stejně jako mnoho starostí a úsilí, jelikož ne vždy se povede namalovat krásné, symetrické oční šipky z prvního pokusů a nebo nakreslit symetrické obočí. Navíc kosmetika má tendenci docházet nebo se ničit v nejméně vhodnou chvíli. Permanentní make-up vám umožní vyhnout se všem těmto problémům a být vždy na vrcholu, nicméně i přes to, že je tak velmi oblíbený, jsou i ženy, které se takového líčení chtějí zbavit. Důvody pro to mohou být různé, obvykle specialista neodvedl práci dobře, nebo je líčení omrzelo a chtějí něco nového. Pokud hledáte salon, který vám pomůže permanentní make-up odstranit, přijďte do tetovacího salónu VeAn v Ostravě.

Odstraňování permanentního make-upu v Ostravě

Bezpečné odstraňování pigmentu v "VeAn"

Odstranění permanentního make-upu je velmi seriózní procedura, vyžadující nejen zodpovědnost ale i značné zkušenosti.Proto je třeba k výběru mistra přistupovat opatrně, protože nejde jen o váš vzhled, ale také o vaše zdraví.  Při výběru místa k odstranění permanentního make-upu by jste měli věnovat pozornost hygienickým podmínkám v kabinetu, ve kterém se bude zákrok provádět, a take způsobu odstranění.  Velmi často k odstraňování pigmentu mnoho specialistů používají remover - odstranění barviva pomocí chemikálii. Tato metoda není vždy účinná, navíc při nesprávném použití může být doprovázena popáleninami.

V Ostravě, v tetovacím salonu "VeAn", se odstraňování provádí pomocí laserového zařízení.  Metoda, kterou jsme zvolili, je nejbezpečnějším způsobem odstranění pigmentu z pokožky.  Laserový paprsek nezanechává popáleniny, jizvy, nezpůsobuje alergické reakce a není doprovázen bolestí.  Metoda laserového odstranění účinně odstraňuje pigment z pokožky bez jejího poškození.  Laserový paprsek je nasměrován na ošetřovanou oblast, vlivem paprsku je pigment rozštěpen na drobné částečky a odstraněn z pokožky.  K úplnému odstranění pigmentu bude zapotřebí několik sezení, která se budou konat jednou měsíčně.  Tato přestávka mezi laserovými procedurami je nezbytná pro kompletní regeneraci pokožky.

Odstraňování permanentního make-upu v Ostravě
Odstraňování permanentního make-upu v Ostravě

Hlavní kritéria a doporučení

Před zákrokem po odstranění permanentního make-upu budete prokonzultovani naším zaměstnancem.

 • Během konzultace náš zaměstnanec prozkoumá typ vaší pokožky, určí stáří tetování a přibližně odhadne kolik laserových sezení bude zapotřebí. Také během konzultace vám bude poskytnuta řada doporučení, které je nutné dodržovat, a to pro vaši vlastní bezpečnost.
 • Před zákrokem odstraňování permanentního make-upu je nutné se zdržet opalování po dobu dvou týdnů.
 • Před sezením se zdržujte požití alkoholu.
 • Po proceduře používejte k péči pouze přípravky, které vám náš specialista doporučí.
 • Je přísně zakázáno odlupovat vytvořenou kůrku (strupy) z ošetřované oblasti.
 • Po proceduře je nutné se na nějakou dobu zdržet od návštěvy sauny, solárií nebo posiloven.
 • Snažte se co nejméně dotýkat ošetřované oblasti, aby jste zabránili infekci.Je důležité pochopit, že konečný výsledek záleží také na vás, protože je ovlivněn nejen prací specialisty, ale také vaší péči o oblast kde se tetování odstraňuje.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.