Odstraňování tetování v Ostravě - VeAn Czech
m. Ostrava
Nádražní 27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Odyntsova

  • Tetování
  • Permanentní make-up
Žebříček : 4,0 (31)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kateryna Kozhushko

Žebříček : 5 (28)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kufova

Žebříček : 5 (42)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kseniia Cherednichenko

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (30)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Inna Davydenko

Žebříček : 5 (24)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Sirchenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstraňování tetování v Ostravě

Tetování je služba, která si získala srdce milionů lidí.Je to skvělá příležitost k doplnění jakéhokoli stylu, obrazu, demonstraci sebevyjádření, zdůraznění své individuality. V oblasti tetování existuje obrovské množství práci tatérů, prováděných v různých stylech a směrech a různými technikami. Zdálo by se, že v této oblasti již bylo využito vše, co je možné: zvířecí svět, různé vzory, profese, portréty a mnoho dalšího. Ale s pomocí své fantazie nás specialisté v této oblasti nepřestávají udivovat dalšími a novými věcmi. Svá těla nejrůznějšími tetováními zdobí muži i ženy nejrůznějších věkových kategorií, ale spolu s nimi jsou lidé, kteří chtějí obrázek ze svého těla odstranit. Důvody pro to mohou být  různé, například přestala bavit kresba nebo se člověk rozhodne radikálně změnit svůj styl.  Ať už jsou důvody jakékoliv, lidé začnou hledat místo, kde se dá tetování odstranit. V Ostravě se nejefektivnější odstranění tetování provádí v tetovacím salonu VeAn.  Pokud hledáte, kde si můžete tetování se zárukou bezpečnosti odstranit – pak určitě navštivte náš tetovací salon.

Odstraňování tetování v Ostravě

Odstranění tetování v "VeAn" - 100% bezpečnost

K odstranění tetování je třeba přistupovat s velkou opatrností, protože na tom závisí váš vzhled a především vaše zdraví.


Tato služba vyžaduje nejen znalosti, ale také značně zkušenosti, takže byste si měli pečlivě vybírát mistra kde si tetování nechat odstranit.  Při výběru by jste měli pečlivě prozkoumat kabinet, věnovat zvláštní pozornost hygienickým podmínkám a také zjistit, jakou metodu odstraňování pigmentu specialista používá a jaké má zkušenosti. V mnohých salonech se používá chemická metoda odstranění tetování (remover). Tento způsob je nebezpečný, protože při nesprávném použití odstraňovače hrozí popálení.

Odstraňování tetování v Ostravě
Odstraňování tetování v Ostravě

Odstraňování tetování v Ostravě, v tetovacím salonu "VeAn", se provádí pomocí nejmodernějšího vybavení, které je naprosto bezpečné pro zdraví klienta i pro jeho pokožku.


Odstraňování tetování v našem salonu provádíme laserovým paprskem, který štěpí pigment na drobné částečky a vyvádí ho ven. Laserové odstranění pigmentu je nejbezpečnější metodou odstranění pigmentu a není to vůbec překvapivé, protože tento postup není doprovázen nepříjemnými pocity nebo bolesti, nezanechává popáleniny ani jizvy, nepoškozuje pokožku a nezpůsobuje alergie.  Stačí pár sezení a zapomenete, že jste kdysi měli na těle tetování. Je důležité rozumět tomu, že tetování není možné odstranit během jednoho sezení žádnou metodou. I efektivní laserové odstranění zabere od dvou do osmi sezení. Je obtížné určit přesný počet procedur, protože jsou ovlivňovány některými faktory:

  • Typ a struktura pleti klienta;
  • Barva pigmentu a jeho stáří;
  • Velikost tetování, které má být odstraněno;
  • Biologické vlastnosti v těle klienta.Laserové odstranění tetování se provádí jednou měsíčně. Tento interval mezi procedurami je nezbytný pro kompletní regeneraci pokožky zákazníka.

Odstraňování tetování v Ostravě

Nejvyšší hygienické podmínky

Zdraví našich zákazníků je pro nás na prvním místě, proto je v našem tetovacím salonu přísně dodržována sanitace a hygiena.Procedura odstranění tetování se provádí ve sterilní místnosti, ve které se pravidelně provádí sterilizace a dezinfikce.  Všechny pracovní nástroje a zařízení se také pravidelnė opracovávájí sterilizačními prostředky. Naši specialisté pracují v rukavicích a dodržují veškeré hygienické normy. Záleží nám na našich klientech, protože zdravý a spokojený klient je klíčem k našemu úspěchu.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.