Permanentní make-up v Ostravě - VeAn Czech
m. Ostrava
Nádražní 27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Odyntsova

  • Tetování
  • Permanentní make-up
Žebříček : 4,0 (31)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kateryna Kozhushko

Žebříček : 5 (28)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kufova

Žebříček : 5 (37)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kseniia Cherednichenko

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (30)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Inna Davydenko

Žebříček : 5 (24)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Sirchenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Permanentní make-up v Ostravě

Každá žena chce vypadat krásně za všech okolností, za každého počasí a v kteroukoli denní i noční dobu.


Ale s pomocí běžného líčení je velmi obtížné dosáhnout takového efektu. Bez ohledu na to, jak drahou kosmetiku používáte, nemůžete si být jisti, že vás v tu nejméně vhodnou chvíli nezklame. Jestliže vás zastihne déšť, je veliká pravděpodobnost, že se váš make-up rozmaže a v létě se může líčení pokazit i kvůli vysokým teplotám. Vždyť naše krásné dámy tráví tolik času a úsilí nanášením dokonalého make-upu. Je zapotřebí vstávat brzy ráno a namalovat symetrické obočí, rovné oční šipky a kontury rtů. To vše vyžaduje obrovské úsilí, a samozřejmě ne vždy jde vše hladce: může se zlomit rtěnka, rozmazat tužka na obočí, nebo jste si všimli že oční šipky nejsou symetrické a tak dále. V Ostravě je úžasný tetovací salon, který naší krásné polovičce s jejich problémy rád pomůže pomocí služby permanentního make-upu.

Permanentní make-up v Ostravě

Kvalitní krása s "VeAn"

Permanentní make-up v Ostravě je záchranou pro moderní ženy.


Už nebude potřeba vstávat o tolik dříve aby jste se nalíčily, s permanentním make-upem budete vždy vypadát krásně a upraveně.

Tetovací salon "VeAn" Vám nabízí následující služby:

  • Make-up obočí, klasická a vlasková metoda;
  • Make-up očních víček, šipek a kresba  prostoru mezi řasy;
  • Make-up rtů, konturování a stínování;
  • Korekce vad obličeje.K nanášení permanentního líčení náš salon používá jen kvalitní pigmenty nejlepších značek a také i ty nejkvalitnější nástroje,  přípravky a materiály.  S pomocí nejmodernějšího vybavení dosahujeme rychlejších a lepších výsledků. Pracovní zařízení odpovídá nejmodernější technologii, neustále prochází všemi potřebnými modernizacemi a kontrolami.

Hygienické podmínky našeho salonu jsou na nejvyšší úrovni.  Místnost, ve které se permanentní make-up provádí, je pravidelně sterilizovaná, veškeré nástroje a vybavení jsou také dezinfikovány. Jednorázové nástroje se rozbalují a sterilizují už před klientem. Naší zaměstnanci pracují v jednorázových rukavicích a dodržují všechny hygienické normy během pracovního procesu.

Permanentní make-up v Ostravě
Permanentní make-up v Ostravě
Permanentní make-up v Ostravě

Důstojné zkušenosti týmu VeAn

Náš tým tvoří špičkoví specialisté, kteří jsou vysoce kvalifikovaní a mají slušné zkušenosti v oboru permanentního make-upu.Naši zaměstnanci získali své znalosti učením se od světových odborníků na permanentní make-up,  přičemž nezůstávají pouze u dosažených znalostí, ale neustále se rozvíjí. Naši zaměstnanci se pravidelně účastní nejrůznějších seminářů, a tím neustále získávájí další nové znalosti a dovednosti, aby Vás dále mohli těšit svou kvalitní prací.

Před zákrokem budete podrobně prokonzultovany naším specialistou, který vám poskytne doporučení týkající se péče, stejně jako doporučení, která byste měli dodržovat před a po procesu nanesení permanentního líčení. Náš zaměstnanec spolu s vámi vybere vhodný tvar obočí, očních šipek a nebo rtů a také pomůže vybrat ten nejvhodnější odstín pigmentu.

Po ukončení procedury by jste měli pečlivě dodržovat všechna doporučení, která vám byla poskytnuta. Pamatujte, že kvalita konečného výsledku závisí také na vás, na vaší péči o oblast obličeje kde se permanentní líčení nanášelo. Strupy v žádném případě neodlupujte – hrozí nejen vznik jizev, ale i infekce, snažte se co nejméně dotýkat rukama ošetřované oblasti a používejte pouze přípravky, které vám náš zaměstnanec doporučil.

Zdůrazněte svou krásu, zůstaňte krásná a upravená v kteroukoli denní i noční dobu diky úžasné službě permanentního make-upu v našem tetovacím salonu VeAn.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.