Permanentní make-up v Praze - VeAn Czech
m. Praha
Legerova 78
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Denis Davidenko

  • Tetování
Žebříček : 4,8 (22)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Oleksandr Horobets

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (28)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yanina Bobukh

Žebříček : 5 (22)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Permanentní make-up v Praze

Permanentní make-up je něco jako kouzelná hůlka pro naše milé a krásné ženy.  


Tato služba vám umožní vypadat svěže a upraveně kdykoli, kdekoliv a za každého počasí.  Největší výhodou, kterou permanentní make-up poskytuje je voděodolnost.  Můžete se nebát navštěvovat bazény, sauny, posilovny a nemusíte se starat se o svůj vzhled.  V horkém letním období se nemusíte obavát, že se vám make-up vlivem vysoké teploty rozteče a ani když vás zastihne déšť.

Další, nepochybně důležitou výhodou je korekce obličeje. Pomocí permanentního líčení můžete korigovat ovál obličeje, retušovat různé vady v podobě popálenin nebo jizev, dlouhodobě schovát kruhy pod očima, korigovat tvar očí, obočí nebo rtů.  Kromě korekce vám tato služba umožňí zvýraznit svou přirozenou krásu, zvýraznit oči, zakřivení linie obočí a zdůraznit plné rty.

V Praze je permanentní make-up velmi oblíbený, protože pomáhá spoustě moderních žen a nejlepším místem pro jeho realizaci je tetovací salon „VeAn“.  Nejnovější vybavení, kvalitní pigmenty, nejlepší odborníci - to vše na Vás čeká v našem salonu.  Naši zaměstnanci splní všechna vaše přání týkajících se plných rtů, dokonalého obočí a výrazných očí. Poskytnou vám dlouhotrvající krásu, za opravdu příznivé ceny.  A stylový interiér, útulná atmosféra a milý personál našeho salonu Vás nezanechají lhostejnými.

Permanentní make-up v Praze
Permanentní make-up v Praze

Nejnovější technologie

V Praze v našem salonu se permanentní líčení provádí s pomocí nejmodernějšího vybavení, které umožňuje dosáhnout požadovaného efektu a kvalitní práce.

Nebojte se důvěřovat našim specialistům, všichni naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní, mají bohaté pracovní zkušenosti a stálou klientelu.  Pravidelně zdokonalují své dovednosti, učí se mnoho nového a zajímavého, navštěvováním nejrůznějších kurzů a seminářů. Neustále se rozvíjíme a těšíme naše zákazníky módními inovacemi a vysoce kvalitními službami.

Naši zaměstnanci pro vás na základě vašich přání vytvoří dokonalý dlouhotrvající make-up. Vybereme ten správný tvar pro vaše obočí, rty a oční linky, nejvhodnější odstín pigmentu, který bude v souladu s vámi a typem vaší pleti.  Nejnovější technologie nám umožňují dělat naši práci mnohem rychleji a kvalitněji.  Značkové pigmenty nezpůsobují alergické reakce, skvělé padnou a neobyčejně dobře drží po dlouhou dobu.  Samozřejmě, po pár letech budete muset provést korekci, aby bylo tetování opět jasné a výrazné.

Je důležité si uvědomovat, že permanentní make-up není úplně tetování, používají se při něm jiné pigmenty a další jiné techniky. Jestliže se tetování nanáší na celý život, tak permanentní make-up po pár letech začne ztrácet barvy a právě proto je nutné provádět korekci.

Permanentní make-up v Praze

Sanitace na nejvyšší úrovni

Nejen kvalita práce, ale i zdraví našeho zákazníka je pro nás na prvním místě.

Přísně dodržujeme všechny nezbytné standardy sanitace, sterilizace a hygieny.  Pracovní zóna našich zaměstnanců je vždy zcela sterilní, veškeré vybavení a příslušenství  je pravidelně dezinfikováno. V kabinetu jsou naši zaměstnanci vždy v návlecích na boty a každý návštěvník je povinen si jednorázové návleky na boty při vstupu do tetovací zony obléct také. Práce se vždy provádí v jednorázových rukavicích a také se pečlivě sterilizuji všechny pracovní nástroje.

Po každém zákazníkovi náš zaměstnanec veškeré nástroje opětovně dezinfikuje a umisťuje do autoklávu pro úplnou sterilizaci, na křesle vymění fólie a nebo jednorázové prostěradlo, důkladně si umyje ruce antibakteriálním mýdlem a připraví kabinet pro dalšího zákazníka.

Permanentní make-up v tetovacím salonu "VeAn" v Praze -  znamená nejvyšší kvalitu, příjemné ceny a péči o pohodlí a zdraví našich zákazníků. Vybírejte si pouze nejkvalitnější práci, navštivte náš tetovací salon - a s výsledkem budete více než spokojeni.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.