Odstraňování permanentního make-upu v Praze - VeAn Czech
m. Praha
Legerova 78
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Denis Davidenko

  • Tetování
Žebříček : 4,8 (22)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Oleksandr Horobets

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (28)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yanina Bobukh

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstraňování permanentního make-upu v Praze

Permanentní make-up je službou, která již pokořila srdce krásné poloviny lidstva.


Ženy díky němu mohou výrazně šetřit čas na ranní přípravy, které zabírají značnou část dopoledne. Nanést rovnoměrný tón na obličej, udělat krásný ruměnec, namalovat symetrické obočí, rovnoměrné oční šipky a krásné kontury rtů - to vše vyžaduje spoustu času, úsilí a emocí. Navíc každodenní používání kosmetiky je velmi nákladné, protože kosmetika má tendenci docházet a navíc není úplně levná. Aby bylo vše daleko jednodušší, pomáhá v tom naším krásným ženám permanentní make-up. A vše se zdá být v pořádku, dlouhotrvající make-up nevyžaduje tolik námahy a dlouhých příprav, ale občas s ním bohužel take není všechno vždy jednoduché,  a to když se obrátite na nezkušeného specialistu. Ani v tomto případě byste neměli zoufat, protože nové technologie se nepřestáváji rozvíjet a existují způsoby, jak nekvalitní permanentní líčení z obličeje odstranit.

Odstraňování permanentního make-upu v Praze zajišťuje tetovací salon VeAn.  Nejzkušenější, vysoce kvalifikovaní specialiste, nejmodernější technologické vybavení a příznivé ceny - to vše Vás očekáva v našem salonu. My se specializujeme hlavně na kvalitní a bezpečné odstraňování permanentního make-upu, při kterém nedochází k poranění samotné kůže. Naše metoda vám umožní odstranit pigment nejrůznějších barev a stáří z jakékoli části vašeho obličeje, s vyloučením takových následků,  jako jsou alergie, jizvy a nebo popáleniny.

Odstraňování permanentního make-upu v Praze

Bezpečná metoda odstranění pigmentu

Salón VeAn se specializuje na laserové odstranění permanentního make-upu, což je nejúčinnější dostupná metoda ze všech existujících.Pro nás jsou nejdůležitější - zdraví každého návštěvníka a produktivita práce, proto jsou veškeré služby, které náš salon poskytuje prováděny na té nejvyšší úrovni.

Odstraňování permanentního make-upu vyžaduje vysokou kvalifikaci, umění pracovat s laserovým zařízením a značné zkušenosti. Jsme opravdu na vysokém úrovni v poskytování dané služby, právě proto že máme skvělé pracovní výsledky a naše zákazníky těšíme nejen kvalitou, ale i příznivou cenou.

Nejnovější technologie nám v našem salónu umožňují provádět práci efektivněji a mnohem rychleji. Pracovní zařízení je pravidelně modernizováno a sterilizováno.

Zvolili jsme laserovou metodu právě kvůli tomu že je to nejbezpečnější způsob odstranění pigmentu z pokožky. Laserový paprsek proniká kůží, drtí barvivo na drobné částečky a vyvádí je z pokožky ven. Po ukončení prvního sezení se barvivo výrazně zesvětlí, ale později může i ztmavnout,  jedná se o naprosto přirozenou reakci, ke které dochází v důsledku biologických vlastností těla.

Odstraňování permanentního make-upu v Praze
Odstraňování permanentního make-upu v Praze

Množství laserových procedur

Odstranit pigment z kůže při prvním sezení je nemožné, takové přípravky a ani technologie zatím bohužel neexistují.Je velmi důležité tomu rozumět a být opatrní s těmi, kteří vám slibují tak bleskový výsledek. Mnoho lidí používá k odstranění pigmentu remover, jedná se o chemickou látku, která při nesprávném použití zanechá na těle popáleniny a jizvy.  Buďte opatrní, proto že tady už nejde jen o vzhled, ale také o vaše zdraví.

Námi používaná metoda laserových paprsků umožňuje bezpečně odstranit permanentní make-up z kůže během dvou až osmi sezení,  množství kterých mohou ovlivnit:

  • Struktura a typ pokožky;
  • Barva pleti;
  • Odstín pigmentu;
  • Kvalita použitého pigmentu;
  • Oblast, na které permanentní make-up je;
  • Biologické vlastnosti v těle klienta.Odstranění tetování v tetovacím salonu VeAn v Praze vám zaručí nejen kvalitu, ale také naprostou bezpečnost pro zdraví každého zákazníka.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.