Odstraňování tetování v Praze - VeAn Czech
m. Praha
Legerova 78
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

 • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Denis Davidenko

 • Tetování
Žebříček : 4,8 (22)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Oleksandr Horobets

 • Tetování
Žebříček : 4,9 (28)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yanina Bobukh

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstraňování tetování v Praze

Tetovácí průmysl má obrovské množství fanoušků po celém světě.Není se čemu divit, jelikož má tetování spoustu výhod. S jeho pomocí můžete skrýt nejrůznější tělesné vady (jizvy, popáleniny a jiné defekty). Také za pomocí tetování můžete zdůraznit a upravit rysy postavy: správně vybrané skicy mohou jak přidat na  objemu tak i vizuálně zeštíhlit jakoukoli část těla. Například dobře zvolený nákres může vizuálně přidat svalový objem mužům, jestliže bude tetování umístěno na rameni a půvabné symetrické vzory na bříšku dívek, mohou naopak pas vizuálně zeštíhlit, čímž zdůraznít křehkost majitelky. Ale i přes takovou popularitu tetování existují lidé, kteří se jich chtějí zbavit.  Důvody mohou být nejrůznější. Například: přestal je bavit obrázek nebo se změnily životní principy nebo preference. Mnozí lidé vyhledávají kde v Praze se dá odstranit tetování, ale odpověď je jednoduchá - tetovací salon "VeAn".

Odstraňování tetování v Praze

Vyzkoušejte nejkvalitnější technologie

Odstranění tetování v salonu "VeAn" v Praze se provádí za pomoci nejnovější vysoce kvalitní technologie, která odstraní tetování jakékoli velikosti, barvy a nebo stáří.


Používáme nejbezpečnější metodu odstranění pigmentu, při které zůstává pokožka neporušená a nepoškozená.  Nejlepší specialisté na odstranění tetování udělají svou práci rychle, kvalitně a efektivně a potěší vás přitom nejen výsledek, ale i přijatelné ceny.

Odstranění tetování je proces, který vyžaduje vysokou kvalifikaci a značné zkušenosti.  Proto byste při výběru salonu a nebo odborníka měli nejprve prostudovat recenze od předchozích zákazníků. Kromě recenzí zjistěte, jakým způsobem ten či jiný specialista tetování odstraňuje, protože ne všechny metody odstranění pigmentu jsou bezpečné. VeAn je tetovací salon, ve kterém je kvalita práce a zdraví klientů vždy na prvním místě. K odstranění tetování používáme nejbezpečnější metodu ze všech existujících metod – laser.  S jeho pomocí z vašeho těla beze stopy zmizí i to nejstarší a nejtmavší tetování.


Jak tato metoda funguje:


 • Laser se připraví k práci;
 • Laserový paprsek je směrován do oblasti s pigmentem;
 • Při působení paprsku se pigment rozdrtí;
 • Miniaturní částice se vytahují.Tento proces je absolutně bezbolestný, na kůži nezůstanou žádné jizvy ani popáleniny. Taktéž laserové paprsky nezpůsobují žádné alergické reakce a jsou absolutně neškodné.

Odstraňování tetování v Praze
Odstraňování tetování v Praze

Účinnost laseru

Mnoho klientů se zajímá o to, kolik sezení je potřeba k úplnému odstranění tetování z těla.

Je poměrně obtížné poskytnout přesnou odpověď. Je důležité chápat, že jedno sezení k úplnému odstranění pigmentu stačit nebude, takové technologie zatím bohužel neexistují.  Buďte proto opatrní a nevěřte reklamám, které slibují odstranění tetování během jedné návštěvy. Faktem je, že počet nezbytných procedur je ovlivněn mnoha faktory.


Nejvýznamnějšími jsou:

 • Velikost tetování;
 • Použitý pigment, jeho kvalita;
 • Stáří tetování;
 • Vlastnosti organizmu zákazníka;
 • Typ a struktura kůže.Sezení po odstraňování tetování v našem salonu v Praze provádíme maximálně 1x za měsíc, jelikož pokožka potřebuje čas k tomu aby se úplně zahojila. Častější sezení mohou způsobit na pletí negativní následky. V zásadnim může úplné odstranění pigmentu zabrat od dvou do osmi sezení.  Každý klient je individuální, někomu může stačit dvě nebo tři sezení a někdo se bude muset podrobit všem osmi.  Ale nezoufejte, protože nejdůležitějším faktem není počet procedur, ale kvalita práce a hlavně vaše zdraví.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.