Tetování v Praze - VeAn Czech
m. Praha
Legerova 78
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Denis Davidenko

  • Tetování
Žebříček : 4,8 (22)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Oleksandr Horobets

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (28)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yanina Bobukh

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Tetování v Praze

Umělecké tetování má mnoho fanoušků po celém světě.  


Přitom jde o lidi nejrůznějších kontingentu a věku.  Muži i ženy zdobí svá těla širokou škálou obrázků v různých barevných variacích. V této oblasti je takové množství různých tetování, že si každý může vybrat pro sebe vhodny nakres. Tato služba dokáže převést do reality jakékoliv požadavky týkající se stylu, techniky a nebo směru.

V Praze je tetování stejně oblíbené jako v jiných městech a nejlepším místem pro jeho realizaci je tetovací salon „VeAn“.  V salonu na vás čekají ti nejlepší specialisté své oblasti s důstojnými pracovními zkušenostmi a vysokou kvalifikací. Každý tatér si pravidelně zvyšuje úroveň, učí se spoustě nových věcí a těší své klienty novou, kvalitní tvorbou. V našem salonu je kvalita práce vždy na nejvyšší úrovni, protože každý náš zaměstnanec svou práci miluje a ke své práci i ke každému klientovi přistupuje s respektem a ctí.

Tetování v Praze

Nejlepší tetovací salon

Po příchodu do salonu "VeAn" se ocitnete na nádherném místě s originálním designem, útulnou atmosférou a přátelským kolektivem.

V našem salonu vám zodpovíme veškeré otázky týkající se tetování a nebo dalších služeb našeho salonu.  Konzultace pro každého návštěvníka je naprosto zdarma, naší zaměstnanci vám poskytnou všechny informace a zodpoví veškeré dotazy.

Budete-li si přát budete moci nahlédnout do kabinetu, abyste si mohli ověřit hygienický stav prostorů, posoudit stav pracovních pomůcek a nářadí. Za zmínku také stojí, že při vstupu do pracovní místnosti musíte dostat jednorázové návleky na boty, aby nedošlo k porušení hygienických norem.

Taktéž si můžete ověřit i zkušenosti našeho specialisty, stačí jen si vyžádat jeho pracovní portfolio.

V Praze je tetování velmi oblíbenou službou, kterou využívá jak mladší tak i starší generace. Bezpochybně každý člověk chce mít jedinečné tetování, které se již na nikom jiném nebude opakovat.  Specialisté v našem salonu mohou jakýkoli výkres přepracovat tak, že získáte absolutně nové a jedinečné tetování. Jestliže si budete přát může náš specialista spolu s vámi vytvořit individuální nákres výhradně pro vás a to absolutně od nuly.

Tetování v Praze
Tetování v Praze
Tetování v Praze

Zdraví zákazníka je vždy na prvním místě

Mnoho návštěvníků, kteří do našeho salonu zavítají poprvé, se stávají našimi stálými zákazníky.


A nejde tady  jen o kvalitní práci personálu, ale také o hygienické podmínky salonu.  Po příchodu na tetování se klient neobáva o své zdraví, protože ví, že se dostal do rukou skutečného profesionála. Salon VeAn přísně dodržuje pravidla sanitace a hygieny.

V kabinetech je pravidelně prováděn úklid se sterilizací pracovních pomůcek a nástrojů. Tatér je v kabinetu vždy v návlecích na boty a udržuje místnost v čistotě.  Specialista si při práci vždy navléká nové jednorázové rukavice a jednorázové nástroje rozbaluje výhradně před zákazníkem. Pracovní vybavení je vždy vydezinfikováno a připraveno k použití. Nástroje jsou umístěny v autoklávu za účelem sterilizace. Před prací tatér také dezinfikuje všechny ostatní potřebné pracovní nástroje a příslušenství.

Po dokončení tetování, náš zaměstnanec poskytne všechna nezbytná doporučení týkající se péče o tetování. Je velmi důležité na ně nezapomínat a pravidelně dodržovat. Kvalita práce totiž závisí nejen na tatérovi, ale také i na vaší péči o poškozenou kůži. Dodržování doporučení navíc ovlivňuje i zdraví klienta.  Pokud ne dodržíte doporučení a nebudete ošetřovat tetování dokud se zcela nezahojí, riskujete se infikovat, což bude mít velice nepříjemné následky.

Získat kvalitní tetování v Praze je velice snadné - stačí kontaktovat tetovací salon "VeAn".

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.