Tattoo bez objednán Olomouc - VeAn Czech
m. Olomouc
tř. Svobody 619/22
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kaminskaya

 • Tetování
Žebříček : 4,9 (23)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

 • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

 • Piercing
 • Laserové odstranění
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Tetování v Olomouci

Tetování je nedílnou součástí moderní image mnoha lidí.

Každý chce vyniknout a vyjádřit svou individualitu a nechat se tetovat v jednom z nejlepších salonů v Olomouci je tím nejlepším způsobem, jak tohoto cíle dosáhnout. Moderní tetování je samostatnou uměleckou formou, která vám umožňuje vyjádřit emoce a pocity, zachytit důležité okamžiky života a vyjádřit se prostřednictvím určitých symbolů a kreseb.

Tetování v Olomouci

V Olomouci najdete mnoho známých tetovacích technik, pojďme si říct o nejoblíbenější z nich:

 • Realismus, který umožňuje vytvářet tetování, která vypadají velmi realisticky, nakreslená jako tužkou nebo barvou. Tato technika se široce používá k vytváření realistických snímků, jako jsou portréty a krajiny.
 • Minimalismus je velmi jednoduchý a minimalistický design. Tato technika se často používá k vytvoření malých tetování na zápěstí, uších nebo prstech.
 • Traditional se nejvíce blíží klasickému americkému stylu tetování. Používá zářivé barvy a obrysy k vytváření ostrých a zářivých obrázků, jako jsou zvířata, květiny a symboly.
 • Neo-traditional kombinuje prvky tradičního stylu s moderními prvky, tento styl vytváří abstrakci a geometrické tvary.
 • Blackwork, který používá pouze černou barvu k vytváření složitých vzorů a geometrických tvarů.
 • New School často používá jasné barvy a abstraktní tvary k vytvoření jedinečných a originálních návrhů. Tato technika je spojena se světem graffiti a pouliční kultury.Tento seznam technik samozřejmě není vyčerpávající a mnoho řemeslníků může na přání klienta kombinovat různé techniky a vytvořit tak jedinečné a originální návrhy.

Tetování v Olomouci
Tetování v Olomouci

Tetování v Olomouci: kvalitní
služby od kvalifikovaných tatérů

VeAn tattoo je síť tetovacích salonů, kde působí vysoce kvalifikovaní tatéři se zdravotnickým školením.

Naši tatéři v Olomouci pravidelně zdokonalují své dovednosti účastí na různých festivalech a akcích pro to, aby drželi krok s nejnovějšími trendy a technologiemi tetování. Nabízíme širokou škálu stylů - od Minimalismu po Blackwork, aby si každý klient mohl vybrat směr, který mu vyhovuje více než ostatní.

Hlavními zásadami, kterými se řídí naši tatéři, jsou kvalita a bezpečnost práce.

Tetování v Olomouci

Bezpečnost především

Nesnižujeme laťku kvality a zakládáme si na bezpečnosti.


Veškeré naše vybavení, materiály a spotřební materiál splňují evropské standardy kvality a všechna pracoviště jsou před příchodem i po každém klientovi důkladně dezinfikována. Všechny nástroje na jedno použití jsou vyjmuty a zpracovány bezprostředně před použitím, aby byla zajištěna úplná bezpečnost pro naše zákazníky.

Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi a garantujeme, že bezplatná konzultace vám pomůže rozhodnout se při výběru stylu a motivu pro vaše tetování. Věnujeme pozornost detailům tak, abychom zajistili, že se vaše sny o tetování splní. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo přes instant messenger a my pro vás najdeme vhodný čas na konzultaci s naším specialistou.

Kromě toho pravidelně pořádáme propagační akce a soutěže, díky čemu jsou naše služby dostupné všem. Abyste si tyto příležitosti nenechali ujít, přihlaste se k odběru našich stránek na sociálních sítích.

Tetování v Olomouci není jen služba, je to naše vášeň a profesionální zodpovědnost. Svěřte svůj sen do našich rukou a garantujeme, že s výsledkem budete spokojeni.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.