m. Ostrava
Nádražní 27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Odyntsova

  • Tetování
  • Permanentní make-up
Žebříček : 4,8 (23)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kateryna Kozhushko

Žebříček : 5 (28)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kufova

Žebříček : 5 (32)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kseniia Cherednichenko

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (22)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Inna Davydenko

Žebříček : 5 (20)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Sirchenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Tetování v Ostravě

Oblast tetování již po mnoho let pokořuje lidstvo svou velikou rozmanitostí skicí.


Tetují se lidé již od pradávna.  V dávné době měl každý obrázek svůj zvláštní význam, nejpopulárnějšími byli hlavně obrázky zvířat (vlk, liška, medvěd atd.) jelikož mnoho druhů bylo totemických, které lidé ctili a uctívali. Dnes tetování nemá tak hluboký význam, ale přesto nese zvláštní význam pro každého člověka zvlášť.

V Ostravě je značný počet obyvatel zajímajících se o oblast tetování, kteří zdobí svá těla různými náčrty, čímž demonstrují své životní principy a svojí individualitu. Stojí za zmínku, že tetování není jen způsob sebevyjádření, ale také účinná metoda, jak do vašeho života přinést nové, živé emoce. Pro mnohé je tetování způsobem, jak zvěčnit důležitou událost v životě, nebo dokonce člověka, vyplněním jeho portrétu na svém těle a nebo se nechavájí tetovat jednoduše proto, že se jim to líbí.  Ať už je důvod jakýkoli, pamatujte, že je potřeba se obrátit na zkušené tatéry, aby jste potom nelitovali svého rozhodnutí. Tetování v Ostravě je velmi žádané a jestliže si chcete být jisti kvalitní prací, kontaktujte tetovací salon VeAn.  Přátelský kolektiv, uvolněná atmosféra a profesionalita našich zaměstnanců vám nedovolí pochybovat o vaší volbě.

Tetování v Ostravě

Špičková kvalita práce ve "VeAn"

VeAn je tetovací salón s týmem zkušených profesionálů, kteří svou práci milují, neustále se rozvíjejí, zdokonalují své znalosti a dovednosti a nepřestávají udivovat zákazníky svými nepřekonatelnými dovednostmi.Nejlepším místem kde se tetovat v Ostravě je náš salon VeAn, my garantujeme nejen tu nejkvalitnější práci, ale také zaručíme naprostou bezpečnost pro vaše zdraví, komfortní podmínky a přátelskou atmosféru.

Zaměstnanci našeho salonu rádi výplní tetování jakéhokoli stylu, směru, složitosti a nebo velikosti, počínaje malým motýlkem a konče barevnými náčrty třeba na celá záda. Pokud se nemůžete rozhodnout co si chcete tetovat, naší zaměstnanci vám poskytnou svá portfolia a pomůžou vám vybrat ten správný obrázek, zabarvení a také nejvhodnější místo pro umístění vašeho nového tetování.

K tetování se v našem salónu používájí pouze kvalitní, značkové pigmenty. Veškeré nářadí, materiály a příslušenství jsou taktéž té nejvyšší kvality. V našem salonu se používá nejmodernější vybavení, které umožňuje dělat naší práci rychleji a kvalitněji. Zaměstnanci našeho salonu získávají své dovednosti a obrovské zkušenosti v oblasti tetování nejen u nás, ale i v zahraničí, učením se od světových specialistů a uplatňují své zkušenosti právě ve své práci.

Hygienické podmínky v našem salonu jsou na nejvyšší úrovni. Veškeré nástroje jsou pravidelně dezinfikovány, pracovní pomůcky a veškeré pracovní prostory jsou taktéž pravidelně sterilizovány.

Tetování v Ostravě
Tetování v Ostravě

Citlivost tetování

Pro mnohé je významným faktorem to, že tetování může být velmi bolestivé, a proto pro ně tetování zůstává i nadále pouhým snem.Bolestivost tetování ovlivňují následující faktory:

  • Velikost náčrtů;
  • Oblast na které se tetuje;
  • Tolerance bolesti každého člověka (práh bolesti);
  • Užítí přípravku proti bolesti.Samotný proces nanášení tetování je jistě pociťován, jelikož dochází k propichování kůže, ale anestetické přípravky, které se používají v našem salonu, učiní tento proces méně nepříjemným a pohodlnějším.

Nebojte se experimentovat, ozdobte své tělo kvalitními, krásnými a zářivými barvami v tetovacím salonu "VeAn".

KONTAKTUJTE NÁS